Związek zawodowy policjantów organizuje zbiórkę dla funkcjonariuszy poszkodowanych w powodzi

Wsparcie będzie też dla rodzin i pracowników.

Związek zawodowy policjantów organizuje zbiórkę dla funkcjonariuszy poszkodowanych w powodzi
fot. materiały NSZZP

Związek zawodowy zrzeszających policjantów z województwa pomorskiego organizuje zbiórkę pieniędzy dla kolegów poszkodowanych w powodzi. Środki zebrane na specjalnym koncie wspomogą mundurowych i pracowników policji.

Zarząd Wojewódzki Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów, przy współpracy z komendantem wojewódzkim policji w Gdańsku, zorganizował zbiórkę pieniężną, w celu zakupu najpotrzebniejszych rzeczy dla rodzin policjantów i pracowników policji, którzy zostali poszkodowani w wyniku powodzi. Osoby zainteresowane pomocą mogą przekazywać środki finansowe na podane konto z dopiskiem pomoc powodzianom.

Waldemar Goliński

Mówi Weekend FM wiceprzewodniczący zarządu wojewódzkiego NSZZP Waldemar Goliński

Pierwsze wsparcie w ramach akcji już trafiło do jednego z poszkodowanych.

 Dane zbiórki:

Bank PKO BP SA

63 1020 1811 0000 0402 0070 2977

z dopiskiem "Pomoc powodzianom"

Związek zawodowy policjantów organizuje zbiórkę dla funkcjonariuszy poszkodowanych w powodzi

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno