Arkadiusz Żuk z Gardy Bytów po raz trzeci powołany do Kadry Narodowej Juniorów w Boksie. Tegoroczny mistrz Polski wagi ciężkiej przebywa właśnie na zgrupowaniu w Centralnym Ośrodku Sportu - Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Giżycku.
Nasi reprezentanci przygotowują się tam do Mistrzostw Świata Juniorów w Czarnogórze. Zawodnik wagi do 92 kilogramów liczy na powołanie na tę imprezę. Dla mieszkańca Bytowa oznaczałoby to możliwość zaliczenia oficjalnego debiutu w reprezentacji Polski.
- Chciałbym się jak najlepiej zaprezentować na obozie, żeby zostać powołanym na te mistrzostwa świata i zdobyć jak najlepsze miejsce. Oczywiście złoto to jest marzenie.
Mówi Weekend FM Arkadiusz Żuk, który wczoraj (10.09.) świętował swoje 18-te urodziny.
Zgrupowanie w Giżycku potrwa do 18 września.














