Sześcioro zawodników z naszego regionu znalazło się na podium wojewódzkiego Turnieju 1x1, rozegranego wczoraj (9.09.) w Redzie. To druga edycja rozgrywek, promujących indywidualne zdolności zawodników i kształtująca ich odwagę na boisku.
Szczególnie błysnęły Hanna Bryndal ze Startu Miastko i Stefania Sebastianowicz-Ziółkowska z Kaszubii Kościerzyna. Nie dość, że wygrały swoje kategorie wiekowe, to jeszcze zgarnęły tytuły najlepszych strzelczyń.
Drugie miejsca zajęli w swoich grupach wiekowych Iga Lajn z Myśliwca Tuchomie, Antoni Mróz z Chojniczanki i Tytomeusz Łazor z JFA Przechlewo. Na najniższym stopniu podium uplasował się natomiast Paweł Partyka z Chojniczanki.
Medaliści Turnieju 1x1 z naszego regionu
- Dziewczynki 2015: 1. Hanna Bryndal (Start Miastko).
- Dziewczynki 2016: 1. Stefania Sebastianowicz-Ziółkowska (Kaszubia Kościerzyna).
- Dziewczynki 2016: 2. Iga Lajn (Myśliwiec Tuchomie).
- Chłopcy 2014: 3. Paweł Partyka (Chojniczanka Chojnice).
- Chłopcy 2015: 2. Tymoteusz Łazor (JFA Przechlewo).
- Chłopcy 2016: 2. Antoni Mróz (Chojniczanka Chojnice).














