
- 5
- sobota, 3 sierpnia 2024 10:53
Gmina Człuchów
"Kierowca bmw nie zachował bezpiecznej odległości". Cztery samochody zderzyły się na drodze krajowej nr 25 w Ględowie pod Człuchowem (FOTO)
Poszkodowane zostały trzy osoby.
Pojazdami podróżowało w sumie 15 osób, a trzy zostały przewiezione do szpitala. Taki jest bilans wypadku, do którego doszło dziś (3.08.) rano na drodze krajowej nr 25 w Ględowie, w gminie Człuchów. Zderzyły się tu trzy samochody osobowe.
Policjanci wstępnie ustalili, że kierowca bmw nie zachował bezpiecznej odległości między samochodami i uderzył w stojący w korku samochód marki renault. Ten z kolei uderzył w passata, a ten passat w kolejnego passata. Trzy osoby zostały zabrane do szpitala.
Sławomir Gradek
Mówi Weekend FM oficer prasowy człuchowskiej policji Sławomir Gradek.
Ruch odbywa się już bez utrudnień.
O tej sprawie usłyszysz też w radiu Weekend FM.
Słuchaj w:
- środa, 10 września 2025 7:43
Gmina Człuchów
Gmina Człuchów zasypana wnioskami o wydanie warunków zabudowy. Wójt uspokaja
- 3
- poniedziałek, 8 września 2025 9:18
Gmina Człuchów
Jak poprawić bezpieczeństwo na DK 25 w okolicach Stołczna? Mieszkańcy apelują o działania (REPORTAŻ)
- 3
- piątek, 5 września 2025 10:43
Gmina Człuchów
Kto zapłacił za pomnik "Matki Boskiej z Zamartego" przy drodze krajowej nr 25 w gminie Człuchów? (FOTO)
- niedziela, 31 sierpnia 2025 8:25
Gmina Człuchów
Gmina Człuchów przymierza się do termomodernizacji czterech szkół i remizy OSP w Mosinach
- niedziela, 24 sierpnia 2025 8:48
Gmina Człuchów
Ochotnicza Straż Pożarna w Mosinach ma otrzymać w przyszłym roku nowy wóz. Gmina Człuchów będzie się starała o grant
- sobota, 23 sierpnia 2025 8:53
Gmina Człuchów
Mieszkanka gminy Człuchów straciła sprawność podczas ciąży. Dziś (23.08) w Ględowie dedykowane jej impreza charytatywna
- piątek, 22 sierpnia 2025 9:13
Gmina Człuchów
"Razem po zdrowie dla Kamili". Jutro (23.08) w Ględowie impreza na rzecz sparaliżowanej mieszkanki gminy Człuchów
- sobota, 16 sierpnia 2025 8:45
Gmina Człuchów
Gmina Człuchów rozdziela pieniądze na obronę cywilną. Będą zakupy za ponad 800 tys. zł
- poniedziałek, 11 sierpnia 2025 8:34
Gmina Człuchów
Coraz bliżej do rozpoczęcia budowy 24 mieszkań SIM w Wierzchowie Dworcu, w gminie Człuchów
- 6
- sobota, 9 sierpnia 2025 8:24
Gmina Człuchów
Sportowcy i wokalista nagrodzeni przez wójta gminy Człuchów (FOTO)
- piątek, 8 sierpnia 2025 9:29
Gmina Człuchów
Będzie rekordowy fundusz sołecki w gminie Człuchów. Po raz pierwszy przekroczy milion złotych
- środa, 6 sierpnia 2025 15:07
Gmina Człuchów
Czołowe zderzenie i dachowanie na tym samym odcinku drogi. Człuchowska policja ustaliła, jak doszło do dwóch zdarzeń w Stołcznie
- 3
- wtorek, 5 sierpnia 2025 20:25
Gmina Człuchów
Wypadek w Stołcznie w gminie Człuchów. Droga krajowa 25 była zablokowana (FOTO, AKTUALIZACJA)
- poniedziałek, 4 sierpnia 2025 11:14
Gmina Człuchów
W tym roku nie będzie podwyżki tzw. podatku śmieciowego w gminie Człuchów
- piątek, 1 sierpnia 2025 7:10
Gmina Człuchów
Sabina Pintos nowym kierownikiem Zakładu Gospodarki Komunalnej przy Urzędzie Gminy Człuchów
- czwartek, 31 lipca 2025 9:48
Gmina Człuchów
Wieloletni kierownicy ZGK oraz GOPS-u w gminie Człuchów przeszli na emeryturę
- piątek, 25 lipca 2025 17:30
Gmina Człuchów
Toyota znalazła się na masce audi. Takie były skutki kolizji, do której doszło w Dobojewie, w gminie Człuchów
- poniedziałek, 14 lipca 2025 9:37
Gmina Człuchów
Bus przeładowany nielegalnymi papierosami zatrzymany pod Człuchowem
- sobota, 12 lipca 2025 19:55
Gmina Człuchów
Zdarzenie drogowe na drodze krajowej 22 w Rychnowach. Ucierpiała jedna osoba (AKTUALIZACJA)
- 4
- piątek, 11 lipca 2025 15:47
Gmina Człuchów
Zderzenie osobówki i busa na drodze krajowej 22 w Barkowie. Jedna osoba jest poszkodowana (FOTO)
- niedziela, 6 lipca 2025 18:31
Gmina Człuchów
Zdarzenie z udziałem ciężarówki i auta osobowego w Mosinach w gminie Człuchów
Podcasty Weekend FM
Zobacz również:
Im możesz pomóc:
Sport:
11:22Handball Czersk był o krok od pierwszego zwycięstwa w I lidze. Przegrał w Kwidzynie jedną bramką
20:12Kolarze opanowali Bytów i okolice. Odbył się tu finał Orlen Lang Team Race. "Tę energię chcę przekazywać dalej" (FOTO, WYNIKI)
19:45Chojniczanka bez przełamania. Zremisowała z GKS-em Jastrzębie 1:1 i przedłużyła do pięciu serię meczów bez zwycięstwa
10:50Drugie sparingowe zwycięstwo Red Devils Chojnice. "Czerwone Diabły" pokonały AZS Uniwersytet Gdański 5:3
8:11Chojniczanka wraca do gry. Przełamania poszuka w wyjazdowym meczu z ostatnim w tabeli GKS-em Jastrzębie
Ostatnio dodane artykuły:
9:30Ponad 70 zawodników wraz ze swoimi psami stanęło na starcie biegu terenowo-mundurowego Dogmagedon K9 (REPORTAŻ)
8:56Zużyte opony nadal będą odbierane spod domów mieszkańców Człuchowa. Wniosek radnej nie zyskał poparcia
8:15Będą gabinety ginekologiczne w Debrznie, Czarnem i Przechlewie? Człuchowski szpital stara się o kontrakt NFZ
8:1520-latek nie zatrzymał się do kontroli i ruszył na policjanta. "Grozi mu od roku do 10 lat pozbawienia wolności"
7:12Władze Więcborka wyremontowały kaplicę upamiętniającą ofiary obozu w Karolewie. Tym razem wewnątrz
14:48Wielka Wymiana Książek w Chojnicach. Czytelnicy na tropie ulubionych gatunków
14:18"Spichlerz jest pełen, chleba nie zabraknie". Zaborskie Dożynki Gminne w Brusach (FOTO, RELACJA)
11:22Handball Czersk był o krok od pierwszego zwycięstwa w I lidze. Przegrał w Kwidzynie jedną bramką
10:37Strefa street work out’u w Kamieniu Kraj. otwarta
10:24Weekend w ogrodzie, edycja jesienna. Odcinek 2. Jesienne sadzenie traw ozdobnych