Znalazcy oddali kolejne pieniądze z koperty, którą zagubiła pracowniczka firmy z powiatu bytowskiego

Zwrócili około 10 tys. zł.

Znalazcy oddali kolejne pieniądze z koperty, którą zagubiła pracowniczka firmy z powiatu bytowskiego
fot. ilustracyjne

Jest pozytywny odzew po publikacjach w sprawie zagubionych w powiecie bytowskim pieniędzy. Jak informowaliśmy w Weekend FM, pracowniczka jednej z firm zostawiła kopertę z utargiem na dachu auta. Potem ruszyła samochodem, a koperta rozerwała się na jezdni. Prawie 30 tys. zł rozsypało się na drodze wojewódzkiej pomiędzy Kołczygłowami i Borzytuchomiem. Zebrali je inni kierowcy. Niestety cześć nie oddała banknotów. Gdy o sprawie zrobiło się głośno, znalazcy zwrócili kolejne pieniądze.

Po wczorajszych publikacjach medialnych i naszym apelu zgłosiły się kolejne dwie osoby, które znalazły gotówkę. Jedna z pań przyniosła ponad 9 tys. zł, zaś dziś z rana do naszej komendy mężczyzna przyniósł ponad 1 tys. zł. Nadal jednak do całej kwoty brakuje około 6 tysięcy, więc liczymy na państwa uczciwość.

Dawid Łaszcz

Mówi Weekend FM oficer prasowy KPP w Bytowie Dawid Łaszcz.

Policja zapewnia, że pieniądze można oddać bez żadnych konsekwencji. Natomiast znalazcy, którzy je zatrzymają, mogą odpowiedzieć za przywłaszczenie.

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno