Troje dzieci trafił do szpitala po wypadku na drodze krajowej 21 w gminie Miastko. Do zdarzenia doszło dzisiaj (20.07) około godz. 12.00 pomiędzy Miastkiem i Węgorzynkiem. Auto osobowe najechało na tył innej osobówki.
Wstępnie ustalenia pracujących na miejscu policjantów wskazują, że kierowca pojazdu kia nie zachował bezpiecznego odstępu od poprzedzającego pojazdu w wyniku czego najechał na tył bmw, które uderzyło w opla, a ten następnie uderzył w inną kie. W wyniku zdarzenia trójka dzieci w wieku 8, 10 i 12 lat trafiło do szpitala. Policjanci zabezpieczają miejsce zdarzenia, wykonują oględziny i ustalają świadków.
Mówi Weekend FM oficer prasowy KPP w Bytowie Dawid Łaszcz.
Ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali bytowska policja.














