
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoNa drodze powiatowej układana będzie masa bitumiczna.
Od jutra (15.07.) do 26 lipca będą duże utrudnienia na drodze powiatowej prowadzącej wzdłuż jeziora Charzykowskiego, w gminie Chojnice.
Na odcinku od Starego Młyna do Małych Swornegaci będzie układana masa bitumiczna. Każdego dnia realizowany będzie kilometrowy odcinek na całej szerokości drogi.
W związku z tymi pracami, w godzinach od 7:00 do 18:00 przejazd będzie całkowicie zamknięty. Objazd wyznaczono przez Ciecholewy, w gminie Konarzyny.
Dodajmy, że w ramach inwestycji uzupełniane będą także brakujące fragmenty szlaku rowerowego Kaszubska Marszruta.
W poniedziałek (15.07.) asfalt będzie układany od Starego Młyna w kierunku Funki.
Harmonogram prac
15 lipca Stary Młyn w kierunku Funki
16 lipca - Funka 2 - Funka
17 lipca - Funka
18 lipca - Funka - Bachorze
19 lipca - Bachorze
22 lipca - Bachorze- Strużka
23 - 24 lipca - kolejny półtorakilometrowy odcinek w kierunku Małych Swornegaci
25-26 lipca - Małe Swornegacie.
Słuchaj w: