Dwaj nieśmiali - to tytuł spektaklu, który zaprezentuje dziś (10.07) Wielewska Grupa Teatralna.
- Wstęp jest bezpłatny, wystarczy zabrać ze sobą dobry humor - mówi Weekend FM dyrektor Domu Kultury w Wielu Justyna Piekarska:
- Bardzo serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę spektaklu teatralnego pt. "Dwaj nieśmiali" w wykonaniu Wielewskiej Grupy Teatralnej. Jest to już ostatnia odsłona tej sztuki, kolejne przedstawienia mamy nadzieję, że już na jesień.
Spektakl odbędzie się na scenie wielewskiego Domu Kultury. Początek wydarzenia o godz. 18.00.














