Radni z Debrzna zgodzili się na odwołanie Jolanty Miszewskiej, która zrezygnowała z funkcji skarbnika gminy

Uchwała została przyjęta przy jednym głosie wstrzymującym.

Radni z Debrzna zgodzili się na odwołanie Jolanty Miszewskiej, która zrezygnowała z funkcji skarbnika gminy
Radna Wiesława Adler. fot. Wojciech Piepiorka

Rada Miejska w Debrznie zrobiła to, o co poprosiła skarbnik Jolanta Miszewska. Jak mówiliśmy już w Weekend FM, złożyła rezygnację i chce przejść na emeryturę. Nie godzi się bowiem na obniżenie jej pensji o połowę, a tak zdecydowała burmistrz Marta Urbańska.

Debrzeńscy radni w czasie wczorajszej (8.07.) sesji zgodzili się na odwołanie Jolanty Miszewskiej z końcem września. Przed głosowaniem wypowiedziała się jedynie radna Wiesława Adler. "Budżet gminy jest w dobrej formie, a kontrole nie wykazały żadnych nieprawidłowości" - mówiła.

- Nie wiemy, z jakiego powodu i dlaczego pani skarbnik została obniżona pensja o 50%. Bardzo dobra pracownica postanowiła dać wypowiedzenie, aby nie blokować etatu innej osobie. Z tego też względu przychylamy się odwołać panią skarbnik, jednocześnie dziękując jej bardzo za dobrą współpracę.

Wiesława Adler

Ostatecznie uchwała została przyjęta przy jednym głosie wstrzymującym radnego Adama Łukaszewskiego.

Zobacz także:

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno