
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoOstrzeżenie drugiego lub pierwszego stopnia przed burzami obowiązuje dla wszystkich powiatów w naszym regionie.
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w sobotę (06.07) ostrzeżenia drugiego stopnia przed burzami dla powiatów chojnickiego, człuchowskiego, bytowskiego i sępoleńskiego oraz ostrzeżenia pierwszego stopnia dla powiatów kościerskiego i tucholskiego.
Ostrzeżenie 2. stopnia:
Przebieg: W powiatach chojnickim, człuchowskim, bytowskim i sępoleńskim prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć bardzo silne opady deszczu od 20 mm do 30 mm, oraz porywy wiatru do 100 km/h. Lokalnie grad.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%.
Ostrzeżenie obowiązuje w sobotę 6 lipca od godz. 18:00 do północy.
Ostrzeżenie 1. stopnia:
Przebieg: W powiatach kościerskim i tucholskim prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć silne opady deszczu do 25 mm oraz porywy wiatru do 80 km/h. Lokalnie grad.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 75%.
Ostrzeżenie obowiązuje od godz. 22:00 w sobotę 6 lipca do godz. 4:00 w niedzielę 7 lipca.
Słuchaj w: