Dodatkowi policjanci pilnują w wakacje bezpieczeństwa w Więcborku

To nie pierwszy raz kiedy oddelegowano tu funkcjonariuszy.

Dodatkowi policjanci pilnują w wakacje bezpieczeństwa w Więcborku

Dwóch dodatkowych policjantów pomaga w utrzymaniu porządku i bezpieczeństwa publicznego na ulicach Więcborka. O skierowaniu patrolu do miasta zdecydował komendant wojewódzki policji w Bydgoszczy. Nie jest to nic nowego, bo w poprzednich latach w czasie wakacji w Więcborku taka sytuacja również miała miejsce.

W tym roku również komendant wojewódzki odpowiedział pozytywnie na wniosek burmistrza Więcborka. Także dwóch dodatkowych policjantów jest przez okres wakacyjny i będzie tutaj sprawowało opiekę nad tymi obiektami turystycznymi.

Jacek Masztakowski

Potwierdza Weekend FM wiceburmistrz Więcborka Jacek Masztakowski.

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno