Dwóch dodatkowych policjantów pomaga w utrzymaniu porządku i bezpieczeństwa publicznego na ulicach Więcborka. O skierowaniu patrolu do miasta zdecydował komendant wojewódzki policji w Bydgoszczy. Nie jest to nic nowego, bo w poprzednich latach w czasie wakacji w Więcborku taka sytuacja również miała miejsce.
W tym roku również komendant wojewódzki odpowiedział pozytywnie na wniosek burmistrza Więcborka. Także dwóch dodatkowych policjantów jest przez okres wakacyjny i będzie tutaj sprawowało opiekę nad tymi obiektami turystycznymi.
Potwierdza Weekend FM wiceburmistrz Więcborka Jacek Masztakowski.














