Kościerska policja wyjaśnia szczegółowe okoliczności wczorajszego (1.07.) wypadku na drodze wojewódzkiej 235 w miejscowości Lipuska Huta. Poszkodowane zostały dwie osoby - mówi Weekend FM rzecznik kościerskiej policji asp. sztab. Piotr Kwidziński:
-Kierujący samochodem subaru 32-latek z Gdańska prawdopodobnie zasnął za kierownicą i ze znaczną prędkością zjechał na przeciwny pas ruchu zderzając się z toyotą yaris, którą kierowała 43-letnia kobieta, mieszkanka Nowego Dworu. Policjanci poddali badaniu kierujących alkotestem, kierujący byli trzeźwi. Do szpitala trafiło dwoje pasażerów toyoty.
Funkcjonariusze apelują do kierowców o rozwagę i ostrożność podczas jazdy.














