Posypały się nagrody i puchary - na stadionie Chojniczanki w weekend rywalizowali strażacy OSP z gminy Chojnice. W Gminnych zawodach sportowo-pożarniczych udział wzięły drużyny kobiece oraz męskie - seniorskie i do lat 18.
- Łącznie uczestniczyło 18 drużyn z 12 jednostek OSP, to jest 138 zawodniczek i zawodników. W kategorii kobiet zwyciężyła drużyna jednostki OSP Ciechocin, w kategorii 16-18 pierwsze miejsce zajęła OSP Silno i w tej najważniejszej kategorii drużyn seniorskich pierwsze miejsce zajęły OSP Ogorzeliny.
Mówi Weekend FM komendant gminny OSP w Chojnicach Łukasz Kwiatkowski.
Rywalizacja polegała m.in. na przekazywaniu prądownicy w pożarniczej sztafecie oraz rozwijaniu linii gaśniczej na czas.
Wyniki:
Kategoria Kobiety seniorki Grupa "C":
- 1. OSP Ciechocin
- 2. OSP Charzykowy
- 3. OSP Nowa Cerkiew
Kategoria mężczyźni 16-18 lat:
- 1. OSP Silno
- 2. OSP Sławęcin
- 3. OSP Ciechocin
Kategoria mężczyźni seniorzy
- 1. OSP Ogorzeliny
- 2. OSP Charzykowy
- 3. OSP Doręgowice
- 4. OSP Nowa Cerkiew
- 5. OSP Ciechocin
- 6. OSP Silno
- 7. OSP Ostrowite
- 8. OSP Kłodawa
- 9. OSP Swornegacie
- 10. OSP Lichnowy
- 11. OSP Pawłowo
- 12. OSP Sławęcin


































