Muzeum we Wdzydzach ma do dyspozycji nową estradę. Jej otwarcie odbyło się w minioną sobotę (29.07.). Z tej okazji - organizowano koncerty i występy artystyczne.
- Zadaszona estrada stwarza nowe możliwości - mówi Weekend FM Bartosz Stachowiak z wdzydzkiego muzeum:
- Do tej pory mieliśmy taką estradę, która nie była stacjonarna, nie była zadaszona na stałe. Teraz posiadamy już nowoczesny obiekt, który może służyć do wielu różnych aktywności - organizacji koncertów, pokazów, warsztatów i nie tylko.
Na nowej scenie wdzydzkiego muzeum zaprezentował się m.in.: Kaszubski Zespół Pieśni i Tańca "Kościerzyna", który świętuje w tym roku jubileusz 50-lecia.














