Na ukończeniu jest modernizacja budynku remizy OSP w Dretyniu, w gminie Miastko. Inwestycja polega na całkowitej modernizacji pomieszczeń dla strażaków z OSP oraz dobudowaniu do obiektu świetlicy wiejskiej. Zadanie jest warte blisko 4 mln zł.
Modernizacja remizy strażackiej w Dretyniu, aktualnie wykonywane są prace wewnątrz budynku, okładziny ścienne i malowanie. Zadanie objęte jest dofinansowaniem z programu rządowego. Termin realizacji do 4 lipca tego roku.
Mówi burmistrz Miastka Jerzy Wójtowicz.
Prace elewacyjne na zewnątrz budynku już się zakończyły. Gmina Miastko zdobyła na inwestycję z Rządowego Funduszu Polski Ład wsparcie w wysokości 2 mln 400 tys. zł.














