Kończy się modernizacja remizy w Dretyniu, w gminie Miastko. Trwają prace wykończeniowe we wnętrzu obiektu

Zadanie jest warte blisko 4 mln zł.

Kończy się modernizacja remizy w Dretyniu, w gminie Miastko. Trwają prace wykończeniowe we wnętrzu obiektu
fot. Stanisław Kamiński

Na ukończeniu jest modernizacja budynku remizy OSP w Dretyniu, w gminie Miastko. Inwestycja polega na całkowitej modernizacji pomieszczeń dla strażaków z OSP oraz dobudowaniu do obiektu świetlicy wiejskiej. Zadanie jest warte blisko 4 mln zł.

Modernizacja remizy strażackiej w Dretyniu, aktualnie wykonywane są prace wewnątrz budynku, okładziny ścienne i malowanie. Zadanie objęte jest dofinansowaniem z programu rządowego. Termin realizacji do 4 lipca tego roku.

Jerzy Wójtowicz

Mówi burmistrz Miastka Jerzy Wójtowicz.

Prace elewacyjne na zewnątrz budynku już się zakończyły. Gmina Miastko zdobyła na inwestycję z Rządowego Funduszu Polski Ład wsparcie w wysokości 2 mln 400 tys. zł.

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno