
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoFinałowy mecz barażowy rozpocznie się dziś (29.06.) o 11.00 w Gdańsku.
Jeden mecz dzieli piłkarzy Kolejarza Chojnice od pierwszego w swojej 98-letniej historii awansu do IV ligi. Po pokonaniu 4:0 Doliny Niepoględzie w meczu półfinałowym, w finale chojniczanie zmierzą się ze Stoczniowcem Gdańsk - wicemistrzem pierwszej grupy gdańskiej okręgówki.
"Przygotowujemy się do tego spotkania jak do każdego innego meczu ligowego, choć fakt faktem, że jego ranga jest zupełnie inna" - mówi Weekend FM trener Kolejarza Damian Trzebiński.
- Tak naprawdę to tylko jeden mecz, który decyduje o tym, który z zespołów awansuje do 4. ligi. Zdajemy sobie sprawę, że gramy z bardzo mocnym rywalem, czeka nas ciężkie spotkanie, ale wierzę w to, że sprawimy radość sobie, naszym kibicom i uda nam się świętować awans do 4. ligi.
Damian Trzebiński
Finałowy mecz barażowy rozpocznie się dziś (29.06.) o 11.00 w Gdańsku.
Słuchaj w: