Dwie osoby zostały ranne po zderzeniu samochodu osobowego z autobusem. Do wypadku doszło dziś (17.06.) przed godziną 10.00 na drodze powiatowej w Dębogórach, w gm. Kościerzyna.
- Kierujący dacią logan wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusił pierwszeństwo prawidłowo jadącemu autobusowi i na tym skrzyżowaniu doszło do zdarzenia.
Mówi Weekend FM rzecznik kościerskiej policji asp. sztab. Piotr Kwidziński.
Kierowcę osobówki z obrażaniami ciała przetransportowano śmigłowcem LPR w szpitala. Ranny został też 43-letni pasażer tego pojazdu. Drugi pasażer osobówki odmówił pomocy medycznej. Wiadomo też, że autobusem nie podróżował żaden pasażer.
Szczegółowe okoliczności zdarzenia ustala kościerska policja.

















