Przyjął zaproszenie do senatu i dyplom z rąk marszałek Małgorzaty Kidawy-Błońskiej - wójt Zbigniew Szczepański został uhonorowany za kierowanie gminą Chojnice od początku transformacji ustrojowej. Spotkanie odbyło się pod koniec kadencji i wtedy w województwie pomorskim równie długim stażem mogło się pochwalić w sumie czterech samorządowców. Teraz to grono zmniejszyło się o połowę.
- Ostało się w woj. pomorskim tylko dwoje, czyli wójt Tuchomia Jerzy Lewi Kiedrowski -on chyba był wybrany na wójta 3 czy 4 dni później, niż ja - i moja skromna osoba.
Mówi Weekend FM wójt gminy Chojnice Zbigniew Szczepański.
W niedzielę (9.06) minęła 34. rocznica wyborów, które dały mu władzę w gminie.














