Burmistrz Brus Witold Ossowski nadal będzie miał prawie maksymalną pensję

Taki pomysł poparło 9 radnych, a 6 radnych opozycji wstrzymało się od głosu.

Burmistrz Brus Witold Ossowski nadal będzie miał prawie maksymalną pensję
fot. Stanisław Kamiński

Praktycznie maksymalne możliwe wynagrodzenie będzie przysługiwało burmistrzowi Brus. Taką decyzję podjęli radni na ostatniej sesji. Jednym z punktów było ustalenie pensji włodarza. Propozycję prezydium rady przekazał jej przewodniczący.

Wynagrodzenie zasadnicze 10 250 zł brutto, dodatek funkcyjny 3150 zł brutto, dodatek specjalny w wysokości 4020 zł, dodatek za wieloletnią pracę w wysokości 2050 zł. Ponadto burmistrzowi Brus przysługują nagrody jubileuszowe i dodatkowe wynagrodzenie roczne.

Michał Kin

Mówi przewodniczący rady miejskiej Michał Kin.

Witold Ossowski będzie zarabiał łącznie 19 470 zł brutto. Wynagrodzenie pozostało więc na tym samym poziomie. Taki pomysł poparło 9 radnych, a 6 radnych opozycji wstrzymało się od głosu.

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno