
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoUstalono objazdy. (MAPKA)
Ważna wiadomość dla kierowców - dzisiaj na drodze relacji Cekcyn-Rudzki Most w powiecie tucholskim rusza spora inwestycja, dlatego ten trakt zostaje wyłączony z ruchu. Z Cekcyna do Tucholi można teraz dojechać powiatówką w kierunku Bysławia i dalej drogą wojewódzką 240 albo przez Zalesie do tzw. napoleonki.
- Droga Cekcyn-Rudzki Most będzie całkowicie zamknięta. Do końca roku szkolnego dopuszczony będzie przejazd autobusów. Bardzo proszę też kierowców o ostrożność, bo gdy są objazdy, to rośnie napięcie i będziemy potrzebowali więcej cierpliwości. Będziemy też na bieżąco informować o zmianach sytuacji, jeśli chodzi o te zamknięcia i utrudnienia na naszych drogach. Gdy podstawowe roboty zostaną na drodze Cekcyn-Tuchola ukończone, ten sam wykonawca przeniesie się na drogę 1015C, czyli tzw. napoleonkę.
Andrzej Urbański
Mówi Weekend FM starosta tucholski Andrzej Urbański. I dodaje, że na napoleonce pracami drogowymi objęty zostanie odcinek od Okierska w stronę Trzebcin. Jak ustaliliśmy, w niedalekiej przyszłości kierowcy muszą się liczyć z kolejną przebudową - tym razem na odcinku Cekcyn-Bysław.
Słuchaj w: