Kolejny sukces zanotowali kajakarze człuchowskiego Polstyru. Tym razem wrócili z dwoma medalami z Długodystansowych Mistrzostw Polski w Kajakarstwie Klasycznym. Regaty odbyły się w Turawie koło Opola.
- Z brązowym medalem wróciła Martyna Cukierska w konkurencji kajakowych jedynek juniorek młodszych na dystansie 10 km oraz Przemysław Wielewski w kategorii młodzików na dystansie 2,5 km. Utalentowani kajakarze są uczniami Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie.
Mówi Weekend FM trener Łukasz Imianowski.
W konkurencji juniorów młodszych w dwójce na 10 km siódme miejsce zajęli Krzysztof Chmurzyński i Krzysztof Kaczor, a 11. pozycja przypadła osadzie Łukasz Berndt i Nikita Stovba.

















