Ukradł ze sklepu batoniki i napoje, a dodatkowo miał przy sobie marihuanę. Teraz 22-letniemu mieszkańcowi powiatu kościerskiego grozi do 3 lat więzienia. Mundurowi otrzymali zgłoszenie, że młody mężczyzna ukradł artykuły spożywcze z jednego ze sklepów na terenie miasta, po czym odjechał na rowerze. Po kilku minutach na jednej z ulic policjanci
zauważyli 22-latka i zatrzymali go. Znaleźli przy nim skradzione artykuły oraz marihuanę. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania marihuany oraz kradzieży.














