Nieszczęśliwy wypadek w Nowej Cerkwi w gminie Chojnice. Roczne dziecko do szpitala zabrał śmigłowiec LPR

Z urazem rączki.

Nieszczęśliwy wypadek w Nowej Cerkwi w gminie Chojnice. Roczne dziecko do szpitala zabrał śmigłowiec LPR
fot. OSP w Chojnicach

Nieszczęśliwe zdarzenie w Nowej Cerkwi w gminie Chojnice. W piątek (17.05.) wieczorem zdarzył się tu wypadek, na skutek którego roczne dziecko doznało poważnego urazu rączki. Dziecko do szpitala zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W miejscowości Nowa Cerkiew roczne dziecko z urazem mechanicznym rączki. Nasze działania polegały wyłącznie na zabezpieczeniu miejsca lądowania śmigłowca LPR.

Joanna Knop

Mówi Weekend FM Joanna Knop z Zespołu Prasowego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Chojnicach.

Na miejsce zadysponowano zastępy z zawodowej jednostki ratowniczo-gaśniczej oraz OSP z Nowej Cerkiew i Chojnic.

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno