
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoImpreza odbędzie się 8 czerwca w Rzewnicy.
Będzie konkurs na najsmaczniejsze pierogi, turniej lepienia pierogów na czas, a także konkurs na największego pieroga. Takie zadania czekają na uczestników 4-tych Mistrzostw Powiatu Człuchowskiego w Lepieniu Pierogów. Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Rzeczenicy przyjmuje już zgłoszenia do imprezy, która jest zaplanowana na 8 czerwca w Rzewnicy.
- Zapraszamy drużyny z KGW, ale nie tylko, bo również drużyny niezrzeszone, składające się zarówno z kobiet, jak i mężczyzn do udziału w 4. edycji Mistrzostw Powiatu Człuchowskiego w lepieniu pierogów. Mistrzostwa są otwarte, może brać w nich udział dosłownie każdy.
Piotr Furtak
Mówi Weekend FM dyrektor GSCKTiR w Rzeczenicy Piotr Furtak.
Zgłoszenia do konkurencji drużynowych przyjmowane są do 27go maja. Będzie też konkurencja dla publiczności - turniej pierogożerców, do którego nie trzeba się zgłaszać wcześniej.
Zobacz także:
Słuchaj w: