60-letnia kobieta trafiła do szpitala, po wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 201 w Grabowcu, w gminie Czarne. W piątek (3.05.) przed 16.00 fiat seicento uderzył tu w drzewo.
Pojazdem podróżowała tylko 60-letnia kobieta, która opuściła pojazd przed przyjazdem jednostek. Udzielono jej kwalifikowanej pierwszej pomocy, a następnie przekazano pod opiekę zespołowi ratownictwa medycznego, który po przebadaniu zabrał poszkodowaną do szpitala.
Mówi Weekend FM oficer prasowy człuchowskiej straży pożarnej Piotr Frankenstein.
















