Majówkowy konkurs dla mieszkańców gminy Czersk. Trzeba stworzyć film promujący atrakcje tego samorządu

Konkurs jest skierowany do amatorów.

Majówkowy konkurs dla mieszkańców gminy Czersk. Trzeba stworzyć film promujący atrakcje tego samorządu

Gminne Centrum Kultury w Czersku organizuje konkurs filmowy. Zabawa polega na stworzeniu krótkiego filmiku promującego atrakcje właśnie tej gminy.

W tym roku z okazji zbliżającej się majówki przygotowaliśmy pomysł konkursowy, który pozwoli nam poznać lepiej ciekawe miejsca w naszej gminie. Przy okazji będziemy je promować. Polegać to będzie na tym, aby uczestnicy nadesłali nam zgłoszenia z krótkimi filmami, które będą przedłożone komisji konkursowej i wyłonimy zwycięzców. Zapraszamy do tego, aby odwiedzać naszą gminę i jej jak najbardziej oddalone zakątki, a także te bliskie.

Małgorzata Skwarek

Mówi Weekend FM dyrektorka Gminnego Centrum Kultury w Czersku Małgorzata Skwarek.

Filmy powinny mieć długość do 2 minut. Konkurs jest skierowany do amatorów. Termin nadsyłania filmów to 8 maja.

Szczegóły dotyczące zabawy są opisane na stronie internetowej Gminnego Centrum Kultury w Czersku.

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno