W Starostwie Powiatowym w Tucholi odbyła się ostatnia w tej kadencji sesja Rady Powiatu. 61. posiedzenie zakończyło się podziękowaniami za współpracę i wierszowanym podsumowaniem ostatnich pięciu lat w wykonaniu sekretarza starostwa.
- W gronie radnych jest Barbara, zwolenniczka dróg i ścieżek. No i Bartek nasz drogowiec - smutny, kiedy pada śnieżek. - No cóż. Coś się kończy a coś zaczyna. Kochani, dalszej pracy, miłej współpracy i do zobaczenia. I do przodu. - Staraliśmy się zajmować meteorytyką, żeby to co jest troską naszych mieszkańców, te sprawy załatwić.
Mówili sekretarz Maciej Korda, przewodnicząca rady Dorota Gromowska oraz starosta Michał Mróz.
Radni odebrali też podziękowania za pracę w radzie VI kadencji.














