W niedzielę w Tuchomiu IX Turniej Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu Bytowskiego

Nie zabraknie bogato zdobionych stołów i smakowitych potraw.

W niedzielę w Tuchomiu IX Turniej Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu Bytowskiego

Nie zabraknie bogato zdobionych stołów i smakowitych potraw. Będzie też część poświęcona ekologii. Jutro (17.03.) w Tuchomiu odbędzie się IX Turniej Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu Bytowskiego. Do udziału w wydarzeniu zachęca starosta powiatu bytowskiego Leszek Waszkiewicz:

- To już kolejna edycja tego konkursu, tam będą występy artystyczne, będą bogato zdobione stoły, będą smaczne potrawy, ale też będzie część ekologiczna, będziemy uczyli zachowań ekologicznych. Wymiar tego wydarzenia będzie bardzo szeroki.

Leszek Waszkiewicz

Turniej odbędzie się w sali gimnastycznej przy Zespole Szkół w Tuchomiu. Początek wydarzenia o godz. 12.00.

W niedzielę w Tuchomiu IX Turniej Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu Bytowskiego

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno