
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoWystawi 17 kandydatów w czterech z pięciu okręgów.
Moja Mała Ojczyzna to kolejny komitet, który odsłania karty przed wyborami do Rady Powiatu Człuchowskiego. Wystawi 17 kandydatów w czterech z pięciu okręgów.
"Nie jesteśmy grupą założoną tylko na potrzeby wyborów. Skupiamy ludzi stale działających na rzecz mieszkańców naszego powiatu. Proponujemy nowe spojrzenie na stare problemy" - mówi Weekend FM jedna z kandydatek komitetu, radna powiatowa Aleksandra Matuszewska-Gołębiowska.
- Jesteśmy komitetem niezależnym, nie reprezentujemy interesów włodarzy. Naszą siłą są mieszkańcy i ich sprawy, bo to właśnie sprawy mieszkańców tworzą nasz program. Nasz zespół jest różnorodny, są wśród nas przedsiębiorcy, finansiści, rolnicy, są nauczyciele, są też samorządowcy.
Aleksandra Matuszewska-Gołębiowska
Jak dodaje Aleksandra Matuszewska-Gołębiowska, komitet Moja Mała Ojczyzna nie ma ambicji wystawania kandydata na starostę. A przynajmniej nie na tym etapie. "Uważamy, że przed decyzją wyborców tego typu rozważania nie mają racji bytu" - dodaje.
Kandydaci komitetu Moja Mała Ojczyzna
Słuchaj w: