Reklama
- poniedziałek, 15 maja 2023 14:51
Artykuł sponsorowany
Fame MMA 18 - najważniejsze informacje przed kolejną galą
Przed nami kolejna gala Fame MMA. Gdzie i kiedy się odbędzie? Jak przedstawia się karta walk? Czy będzie jakiś pojedynek o pas mistrzowski? Gdzie będzie dostępna transmisja online? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym tekście. Przypominamy też, co ciekawego wydarzyło się podczas ostatniej imprezy, organizowanej przez tę federację. Zapraszamy do lektury!
Gdzie i kiedy odbędzie się gala Fame MMA 18?
Pierwotnie gala Fame MMA 18 miała odbyć się w gliwickiej hali Arena. Sytuacja uległa jednak zmianie pod koniec marca, kiedy to organizatorzy ogłosili, że kolejnym miejscem zmagań freak fighterów będzie Łódź. Konkretnie mieszcząca się w tym mieście Atlas Arena.
Gala zaplanowana jest na sobotę 20 maja. Łódzki obiekt gościł już dwukrotnie zawodników walczących pod szyldem FAME. Miało to miejsce podczas trzeciej (30.03.2019) i piętnastej edycji (26.08.2022).
Trybuny Atlas Areny mogą pomieścić 10000 widzów. Przy okazji gali Fame MMA możliwe jest jednak ustawienie dodatkowych miejsc na płycie. Stało się tak w zeszłym roku, kiedy Fame 15: Zemsta oglądało na żywo 12000 osób.
Fame MMA 18 - karta walk
Podczas Fame MMA 18 będzie można zobaczyć 10 pojedynków. Karta walk przewiduje osiem walk w wykonaniu mężczyzn i dwa starcia kobiet. Kto wystąpi podczas najbliższej gali?
Jako pierwsi do klatki wejdą Mateusz Spysiński i Jakub „Paramaxil” Frączek. Tuż po nich pojawią się Elizabeth „Lizi” Anorue i Dominika Rybak. Potem ponownie do walki staną mężczyźni - tym razem będą to Natan „Pierzasty" Marcoń i Dariusz „Daro Lew" Kaźmierczuk.
Następnie dojdzie do pojedynku Michała „Wampira” Pasternaka i Piotra „Szeliego” Szeligi. Ich walka odbędzie się na zasadach K1 i obaj wystąpią w małych rękawicach. Później na arenie zobaczymy Tomasza „Zadymę” Gromadzkiego i Alana Kwiecińskiego.
W dalszej kolejności przewidziana jest walka o pas mistrzowski Fame MMA w kategorii średniej pomiędzy Maksymilianem „Wiewiórem" Wiewiórką i Arkadiuszem Tańculą. Po niej do klatki wejdą Robert „Sutonator" Pasut i Dawid „Dzinold” Rzeźnik oraz Marta „Linkimaster” Linkiewicz i Ewa „Kleo” Brodnicka. Na sam koniec organizatorzy przewidzieli podwójną walkę wieczoru.
Jako główny bohater wystąpi w niej Amadeusz „Ferrari” Roślik. Najpierw stoczy pojedynek z Kacprem „Crusherem” Błońskim, a następnie spróbuje pokonać Marcina Dubiela. Czy uda mu się odnieść dwa zwycięstwa?
Gdzie będzie można zobaczyć galę Fame MMA 18?
Galę spod szyldu FAME będzie można tradycyjnie zobaczyć w systemie PPV. Dostęp można wykupić na oficjalnej stronie internetowej federacji. Przed dokonaniem płatności niezbędną będzie rejestracja lub logowanie, jeśli ktoś wcześniej założył już konto.
Do wyboru są dwa pakiety:
- BASIC - dający dostęp do transmisji w jakości 720p oraz możliwość oglądania wideo przez 48 godzin od zakończenia gali (cena 34,99 zł)
- PREMIUM - dający dostęp do transmisji w jakości 1080p i Training Day oraz możliwość oglądania wideo przez 7 dni od zakończenia gali (cena 39,99 zł)
Jeśli ktoś chce sprawdzić, który z zawodnikiem jest faworytem w poszczególnych walkach, to z pomocą może przyjść Betclic kod promocyjny. Używając go podczas rejestracji, uzyskuje się dostęp do wielu transmisji online z różnych dyscyplin sportowych. Osoby, które po raz pierwszy założą konto, otrzymają od Betclic bonus powitalny.
Jak wyglądała rywalizacja podczas ostatniej gali Fame MMA?
Ostatnia gala Fame MMA odbyła się na początku lutego w Krakowie. Widzowie mieli okazję obejrzeć dziewięć pojedynków. W walce wieczoru zmierzyli się ze sobą Amadeusz „Ferrari” Roślik i Kamil „Szczurek” Łaszczyk.
Lepszy w tym pojedynku był ten drugi. Doświadczony bokser pokonał swojego rywala w 3 rundzie po serii ciosów pięściami w parterze. Było to jego pierwsze zwycięstwo w MMA.
Na Fame 17 doszło też do walki Pawła „Prezesa FEN” Jóźwiaka z Michałem Baronem. Zwycięzcą został popularny „Boxdel”, po tym, jak jego rywal zrezygnował z dalszej rywalizacji przed rozpoczęciem trzeciej rundy.
Hazard wiąże się z ryzykiem. Graj odpowiedzialnie. Podany w artykule bukmacher posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów na organizację zakładów wzajemnych. BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
- wtorek, 3 października 2023 10:30
Chojnice:
Uwaga kierowcy! Od środy 4 października zamknięty dla ruchu będzie fragment ul. Angowickiej w Chojnicach
- wtorek, 3 października 2023 10:23
Człuchów:
Ilona Dziewiałtowska-Gintowt już oficjalnie dyrektorem Muzeum Regionalnego w Człuchowie
- wtorek, 3 października 2023 10:14
Więcbork:
Bożena Pieczka objęła stanowisko prezesa spółki NovumMed, zarządzającej szpitalem powiatowym w Więcborku
- wtorek, 3 października 2023 9:50
Powiat człuchowski:
Starosta człuchowski oburza się na wyborczy spot PiS-u o ścieżce pieszo-rowerowej do Kiełpinka
- wtorek, 3 października 2023 9:29
Sport:
Andrias Edmundsson z Chojniczanki znów został powołany do reprezentacji Wysp Owczych na mecz z Polską
- wtorek, 3 października 2023 8:19
Bytów:
W środę 4 października w Bytowie zostanie otwarty Inkubator Karier (ROZMOWA)
- galeria: 2
- wtorek, 3 października 2023 6:49
Kościerzyna:
Zakończyła się budowa dwóch budynków komunalnych w Kościerzynie. "Praktycznie gotowe do zamieszkania"
- wtorek, 3 października 2023 6:47
Chojnice:
W Chojnicach pojawiły się banery nawołujące do udziału w wyborach parlamentarnych
- poniedziałek, 2 października 2023 21:59
REGION:
Samorządowcy z kilkunastu gmin podpisali w Czersku Zintegrowane Porozumienie Terytorialne. Zdobędą unijne pieniądze
- galeria: 28
- poniedziałek, 2 października 2023 19:38
Chojnice:
Tak w Chojnicach wyglądały obchody Narodowego Dnia Pamięci Ofiar Niemieckiej Zbrodni Pomorskiej 1939 roku (FOTO)
- galeria: 8
- poniedziałek, 2 października 2023 17:49
Chojnice:
Na polach igielskich w Chojnicach odkryto nieznaną wcześniej mogiłę zamordowanych Polaków (FOTO, ROZMOWA)
- galeria: 11
- poniedziałek, 2 października 2023 16:39
CHOJNICE:
Wielobojowy weekend w Chojnicach. Zwyciężyli Agnieszka Kord i Albin Kiedrowski
- poniedziałek, 2 października 2023 13:32
Chojnice:
28-latka brała udział w awanturze domowej w Chojnicach. Okazało się, że jest poszukiwana za rozbój
- poniedziałek, 2 października 2023 12:09
Powiat kościerski:
Dwaj rowerzyści w Wąglikowicach jechali całą szerokością drogi. Za jazdę pod wpływem alkoholu dostali wysokie mandaty
- poniedziałek, 2 października 2023 11:49
Artykuł sponsorowany:
To od naszych głosów zależy przyszłość Pomorza i Polski
- poniedziałek, 2 października 2023 11:28
Gmina Chojnice:
Są pierwsze konkrety w sprawie ścieżki rowerowej na odcinku Nowa Cerkiew-Lotyń w gminie Chojnice
- poniedziałek, 2 października 2023 11:15
Powiat kościerski:
23-latek w Łubianie wpadł z narkotykami. Uwagę policjantów przykuło jego nerwowe zachowanie
- poniedziałek, 2 października 2023 10:43
Gmina Człuchów:
Wójt gminy Człuchów także krytykuje sposób podziału pieniędzy z Polskiego Ładu dla gmin popegeerowskich
- poniedziałek, 2 października 2023 9:50
Chojnice:
Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Niemieckiej Zbrodni Pomorskiej 1939 r. Miejsca pamięci w Chojnicach (ROZMOWA)
"Opowiem Ci historię"
Zobacz również:
Im możesz pomóc:
Sport:

9:29Andrias Edmundsson z Chojniczanki znów został powołany do reprezentacji Wysp Owczych na mecz z Polską
16:39Wielobojowy weekend w Chojnicach. Zwyciężyli Agnieszka Kord i Albin Kiedrowski
8:58Nasi czwartoligowcy punktują. Rezerwy Chojniczanki wygrały mecz, a Start Miastko zremisował
8:56"Czerwone Diabły" lepsze od "Smoków". Red Devils Chojnice pokonały na wyjeździe Dragon Bojano 5:3
20:48"Żeby być mocnym i silnym". Chojniczanka wygrała w lidze po raz trzeci z rzędu. Pokonała Hutnika w Krakowie 2:0
Reklama
Reklama
Polska i Świat:
Sikorski: Widziałem brexit, wiem, od czego się zaczyna i jak się to kończy. Dla nas może być gorzej
zobacz wideoRzecznik stołecznej policji: To bardzo bezpieczny marsz. Nie podajemy liczby uczestników
zobacz wideoMarsz Miliona Serc. Rzecznik ratusza: uczestniczyło w nim około milion osób
zobacz wideoChcą poprawy jakości pracy, systemu i kształcenia. Lekarze rezydenci protestowali w Warszawie
zobacz wideoOsoby z niepełnosprawnościami a nadchodzące wybory. "Bardzo dużo rzeczy trzeba zmienić"
zobacz wideo
Ostatnio dodane artykuły
10:30Uwaga kierowcy! Od środy 4 października zamknięty dla ruchu będzie fragment ul. Angowickiej w Chojnicach
10:23Ilona Dziewiałtowska-Gintowt już oficjalnie dyrektorem Muzeum Regionalnego w Człuchowie
10:14Bożena Pieczka objęła stanowisko prezesa spółki NovumMed, zarządzającej szpitalem powiatowym w Więcborku
9:50Starosta człuchowski oburza się na wyborczy spot PiS-u o ścieżce pieszo-rowerowej do Kiełpinka
9:29Andrias Edmundsson z Chojniczanki znów został powołany do reprezentacji Wysp Owczych na mecz z Polską
8:19W środę 4 października w Bytowie zostanie otwarty Inkubator Karier (ROZMOWA)
7:03Sikorski: Widziałem brexit, wiem, od czego się zaczyna i jak się to kończy. Dla nas może być gorzej
7:02Rzecznik stołecznej policji: To bardzo bezpieczny marsz. Nie podajemy liczby uczestników
6:49Zakończyła się budowa dwóch budynków komunalnych w Kościerzynie. "Praktycznie gotowe do zamieszkania"
6:47W Chojnicach pojawiły się banery nawołujące do udziału w wyborach parlamentarnych