Urząd Skarbowy w Chojnicach organizuje szkolenia z Krajowego Systemu Elektronicznych Faktur. Będzie też dzień otwarty

Z porad można także korzystać on-line.

Urząd Skarbowy w Chojnicach organizuje szkolenia z Krajowego Systemu Elektronicznych Faktur. Będzie też dzień otwarty
Aleksander Ciepliński fot. Stanisław Kamiński

Za kilka tygodni w Polsce zostanie wdrożony Krajowy System Elektronicznych Faktur (KSEF). Chodzi o obowiązek wystawiania i odbierania faktur w formie elektronicznej. W związku z tą zmianą, Urząd Skarbowy w Chojnicach organizuje szkolenia i dodatkową ofertę, by wspomóc podmioty gospodarcze. Jedną z opcji są cośrodowe spotkania.

W każdą środę od 10:00 do 12:00 nasi eksperci w siedzibie budynku Urzędu Skarbowego przy Młyńskiej 22 przekażą państwu wszelkie niezbędne informacje związane z funkcjonowaniem tego systemu. Dodatkowo wspomogą w zapoznaniu się z jego funkcjonowaniem. z możliwością skorzystania z funkcjonalności tego systemu.

Aleksander Ciepliński

Mówi zastępca naczelnika Urzędu Skarbowego w Chojnicach Aleksander Ciepliński.

Z porad można także korzystać on-line. Oprócz tego codziennie wyznaczony pracownik urzędu skarbowego będzie udzielał porad. Dodatkowo w sobotę 24 stycznia w godz. 9.00 - 15.00 zostanie zorganizowany dzień otwarty urzędu. Podczas niego także będzie poruszany temat KSEF-u.

Szczegóły na stronie internetowej urzędu.

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno