
- 58
- niedziela, 13 lutego 2022 1:20
Sport ◆ Chojnice
Kacper Mikołajczyk, Dominik Janikowski i Dawid Tandecki wygrali swoje walki podczas gali MMA "Chojnicki Młyn" (FOTO)
„Chojnice wywiązały się z roli gospodarza gali wzorowo”.
Trzy zwycięstwa i siedem porażek – to bilans zawodników Centrum Sztuk Walki Chojnice podczas sobotniej (12.02.) gali MMA - FSC „Chojnicki Młyn”. Po dwóch rundach swój pojedynek wygrał Dominik Janikowski, natomiast Kacper Mikołajczyk i Dawid Tandecki rozprawili się z rywalami już w pierwszej.
Uczucie jest świetne, jak się stoi przed taką publicznością. Wiadomo, że nie ma tysięcy osób, ale to już jednak jest coś. Fajnie się stoi, wygrywa, jeszcze w ładnym stylu całkiem, nie. Nic nie mam pouszkadzane, kolega trochę obity. I fajnie, przeciwnik był spoko, nie. Był trochę cięższy, ale bardzo dobra walka. Wszystko z szacunkiem, z kulturką, tak że bardzo jestem zadowolony.
Kacper Mikołajczyk
Mówi Weekend FM Kacper Mikołajczyk z CSW Chojnice.
W walce wieczoru decyzją sędziów pokonany został jego klubowy kolega Damian Janikowski. Swoje pojedynki przegrali też Filip Wardin, Wiktor Ruhnke, Marceli Grzonkowski, Paweł Jonak i Damian Osowicki. Ten ostatni przyjął propozycję walki na dobę przed galą, zastępując chorego Adama Sobańskiego.
Zwycięstwa zaliczyli też reprezentanci Furii Bytów: Tomasz Manikowski, Kamil Las i Piotr Cierson, natomiast jako pokonani z oktagonu wychodzili Jaroslav Keibalo i Adam Bruski.
„Chojnice wywiązały się z roli gospodarza gali wzorowo” - mówi Weekend FM współorganizator „Chojnickiego Młyna” Artur Smarzyński.
Na trybunach jest świetna atmosfera. Jest doping, wrzawa. Czasami można spojrzeć czy tam zaraz nie będzie zbyt gorąco, ale jednak to jest tylko doping. Każdy dopinguje swojego zawodnika. Są zawodnicy z Kartuz, z Lęborka, z Bytowa, z Chojnic, z Gdańska, z Krakowa nawet. A naprawdę ten doping szedł w każdą stronę.
Artur Smarzyński
Więcej o tym wydarzeniu wysłuchacie w piątek (18.02.) w „Sportowym Weekendzie” w Weekend FM.

- sobota, 31 maja 2025 17:22
Sport ◆ Chojnice
"Nasz najsłabszy mecz w sezonie". Chojniczanka w ostatniej akcji meczu straciła zwycięstwo nad Zagłębiem Sosnowiec
- sobota, 31 maja 2025 8:41
Gmina Konarzyny
"Konarzyny kontra reszta świata". Chętni mogą się już zgłaszać do udziału w meczach
- sobota, 31 maja 2025 8:41
Gmina Chojnice
Sesja absolutoryjna w 35. rocznicę pierwszych obrad Rady Gminy Chojnice po wolnych wyborach samorządowych
- sobota, 31 maja 2025 8:41
Powiat chojnicki
Lokalna Grupa Działania "Sandry Brdy" ma premie na działalność związaną z turystyką. Wkrótce konkurs
- piątek, 30 maja 2025 16:42
Gmina Chojnice
Chojnicka policja ma ustalenie odnośnie dzisiejszej (30.05.) kolizji w Nieżychowicach (AKTUALIZACJA)
- 32
- piątek, 30 maja 2025 15:14
Chojnice
"Jeżeli frekwencja będzie tak duża, jak w roku 2023, to wygramy te wybory". Rafał Trzaskowski w Chojnicach (FOTO)
- piątek, 30 maja 2025 13:54
Muzyka ◆ Gmina Czersk
Natalia Szarmach-Pstrąg z Czerska wystąpi na SILE LOKALNOŚCI. Dziś odwiedziła Weekend FM z nową piosenką
- 8
- piątek, 30 maja 2025 13:40
Chojnice
Chojnicki Fotoreporter Daniel Frymark z II miejscem na Grand Press Photo 2025. Zobacz nagrodzone zdjęcia (FOTO)
- 6
- piątek, 30 maja 2025 11:51
Gmina Chojnice
Loteria meldunkowa w gminie Chojnice rozstrzygnięta. Mamy zwycięskie numery (FOTO)
- piątek, 30 maja 2025 11:13
Chojnice
Awaria sieci wodociągowej przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Chojnicach
- piątek, 30 maja 2025 10:06
Człuchów ◆ Gmina Chojnice
"Od dzieciństwa interesowała mnie przeszłość i kochałam literaturę". Człuchowianka Blanka Ciborowska w Weekend FM (ROZMOWA, WIDEO)
- 2
- piątek, 30 maja 2025 10:04
Gmina Chojnice
Kolejne w ostatnim czasie potrącenie nastolatka na hulajnodze elektrycznej. Tym razem w Chojniczkach
- piątek, 30 maja 2025 9:55
Artykuł sponsorowany ◆ Chojnice
Wygodne poranki z Kleo MEBLE. W Weekend FM sprawdzamy, jak dobrać materac i stylowo urządzić sypialnię
- piątek, 30 maja 2025 9:34
Chojnice
Ruszyła budowa ulic na osiedlu Belona w Chojnicach. Mieszkańcy wkrótce będą mieli połączenie z miastem
- piątek, 30 maja 2025 7:38
Chojnice
To już ostatnie godziny kampanii prezydenckiej. Rafał Trzaskowski będzie dziś w Chojnicach
- piątek, 30 maja 2025 7:21
Chojnice
Umowa na przebudowę ulicy Drzymały w Chojnicach podpisana. Wkrótce firma wejdzie na plac budowy
- czwartek, 29 maja 2025 10:52
Gmina Konarzyny
Gmina Konarzyny powoła własną spółdzielnię energetyczną. Samorząd ma już przygotowaną niezbędną dokumentację
- czwartek, 29 maja 2025 10:38
Chojnice
W Chojnicach dziś (29.05.) promocja najnowszego tomiku poezji Janusza Gierszewskiego
- 28
- czwartek, 29 maja 2025 9:43
Chojnice
W Centrum Nauk Technicznych w Chojnicach odbyło się spotkanie "Via Pomerania - szanse i wyzwania" (ROZMOWA)
- czwartek, 29 maja 2025 9:35
Gmina Czersk
Rada Miejska w Czersku podjęła apel w sprawie wilków. "Będziemy w tej kwestii pomagać rolnikom"
- czwartek, 29 maja 2025 9:33
Gmina Brusy
Fałszywy specjalista od cyberprzestępczości oszukał mieszkankę Brus
Podcasty Weekend FM
Zobacz również:
Im możesz pomóc:
Sport:
21:39Dziewczyny z AMK Człuchów na podium. U siebie zadebiutował też Oliwier Stalka. "Skoki, zakręty, ściganie, zasuwanie" (FOTO)
17:22"Nasz najsłabszy mecz w sezonie". Chojniczanka w ostatniej akcji meczu straciła zwycięstwo nad Zagłębiem Sosnowiec
8:42Drugi z rzędu wyjazdowy mecz Chojniczanki. Zagra dziś (31.05) w Sosnowcu z Zagłębiem
17:10Jakub Romanik z Człuchowa z pierwszym golem w barwach Chojniczanki, a trener Damian Nowak z nowym kontraktem
10:08Marcin Kozina kolejnym zawodnikiem, który pozostaje w Chojniczance
Ostatnio dodane artykuły:
21:39Dziewczyny z AMK Człuchów na podium. U siebie zadebiutował też Oliwier Stalka. "Skoki, zakręty, ściganie, zasuwanie" (FOTO)
17:22"Nasz najsłabszy mecz w sezonie". Chojniczanka w ostatniej akcji meczu straciła zwycięstwo nad Zagłębiem Sosnowiec
11:20Młody kierowca stracił panowanie nad BMW. Pojazd uderzył w słup energetyczny w Przechlewie (FOTO)
9:40Sępoleńska "Jedynka" świętowała wczoraj (30.05) swój pierwszy w historii zjazd absolwentów (FOTO)
8:42Ciekawie zapowiada się Dzień Dziecka w muzeum we Wdzydzach k. Kościerzyny
8:41"Konarzyny kontra reszta świata". Chętni mogą się już zgłaszać do udziału w meczach
8:41Sesja absolutoryjna w 35. rocznicę pierwszych obrad Rady Gminy Chojnice po wolnych wyborach samorządowych
8:41Lokalna Grupa Działania "Sandry Brdy" ma premie na działalność związaną z turystyką. Wkrótce konkurs
8:40Drugie kolumbarium w Człuchowie zbudowane i już zarezerwowane. Powstaną dwa kolejne
16:42Chojnicka policja ma ustalenie odnośnie dzisiejszej (30.05.) kolizji w Nieżychowicach (AKTUALIZACJA)