
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoNazwisko jego następcy nie jest jeszcze znane.
Piotr Ciołkowski nie poprowadzi w rundzie wiosennej czwartoligowych rezerw Chojniczanki. Jak poinformował wczoraj (3.12.) klub, umowa została rozwiązana za porozumieniem stron, a przyczyną są osobiste sprawy szkoleniowca.
- Inicjatywa rozwiązania tej umowy była przede wszystkim po stronie samego trenera, który zmaga się z jakimiś problemami, o których nie chciałbym mówić i ja nie czuję się do tego upoważniony, aby publicznie wypowiadać się na tematy prywatne trenera, ale faktycznie powodem takim podstawowym to są właśnie jego takie problemy związane ze sprawami osobistymi.
Dawid Frąckowiak
Mówi Weekend FM dyrektor sportowy Chojniczanki Dawid Frąckowiak.
Piotr Ciołkowski zostawia rezerwy "Chojny" na 11. miejscu w 21-zespołowej czwartej lidze. Nazwisko jego następcy nie jest jeszcze znane. Rozmowy z kandydatami trwają.

Słuchaj w: