
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoDziś (30.09) w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury.
Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim zaprasza dziś na spotkanie z dr Izabelą Mazanowską, autorką książki "Radzim "39". Dr Mazanowska jest historykiem bydgoskiej delegatury Instytutu Pamięci Naukowej. Kilka lat temu szerokim echem odbiła się jej publikacja dotycząca obozu w Karolewie w gminie Więcbork. Okazuje się, że również w Radzimiu w gminie Kamień Krajeński doszło do podobnych okrucieństw na początku II wojny światowej, a najnowsza publikacja Izabeli Mazanowskiej opisuje właśnie ten aspekt "Zbrodni pomorskiej". Spotkanie z autorką rozpocznie się o godz. 17.00.
Słuchaj w: