
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoEtatowy mistrz Polski w futsalu przyjeżdża do Chojnic
Po wielu miesiącach kibice Red Devils Chojnice będą mogli dziś (18.09.) wrócić na trybuny i od razu trafi im się nie lada gratka - mecz z etatowym mistrzem Polski. W chojnickiej hali "Czerwone Diabły" rozegrają pierwszy domowy mecz nowego sezonu - zmierzą się z Rekordem Bielsko-Biała.
Zdecydowanym faworytem będą goście, ale chojniczanie nie zamierzają się poddawać jeszcze przed pierwszym gwizdkiem, o czym zapewniał wczoraj w "Sportowym Weekendzie" w Weekend FM trener Red Devils Jakub Mączkowski.
Wiemy, z kim gramy. Jest to zespół składający się głównie z zawodowców, można powiedzieć. Etatowy Mistrz Polski, ale my naprawdę przed własną publicznością chcielibyśmy się jak najlepiej zaprezentować, jak najlepiej pokazać, żeby po prostu zachęcić ich do chodzenia na nasze mecze. A nie takie rzeczy się działy się w futsalu, w sporcie. Także rozpoczynamy od wyniku 0:0 i oby jak najdłużej.
Jakub Mączkowski
Początek spotkania Red Devils Chojnice - Rekord Bielsko-Biała dziś (18.09.) o 18.00 w hali przy ulicy Huberta Wagnera w Chojnicach.

Słuchaj w: