Po 11 latach przerwy piłkarze Kolejarza Chojnice wracają do V ligi. Awans zapewnili sobie wczoraj (9.06.):
Tak świętowali wczoraj piłkarze Kolejarza Chojnice. Po zwycięstwie 2:0 w wyjazdowym meczu ze Sławkiem Borzechowo podopieczni Damiana Trzebińskiego zapewnili sobie awans do V ligi. I uczynili to na cztery kolejki przed końcem sezonu w swojej grupie klasy A.
Było to ich szóste zwycięstwo z rzędu. W tym czasie piłkarze klubu z ulicy Lichnowskiej zdobyli aż 37 bramek, nie tracąc żadnej. W tak świetnym stylu przypieczętowali powrót do okręgówki po 11 latach tułaczki po klasach A i B.















