W tucholskim punkcie szczepień powszechnych można zaszczepić się z marszu, bez konieczności rejestracji

Do dyspozycji są szczepionki firmy Pfizer

W tucholskim punkcie szczepień powszechnych można zaszczepić się z marszu, bez konieczności rejestracji
fot. UM Tuchola

Punkt szczepień powszechnych w Tucholi zachęca do wstąpienia na szczepienie, zwłaszcza, że teraz można je tu zrobić od ręki, bez konieczności wcześniejszej rejestracji.

- Do dyspozycji są szczepionki firmy Pfizer - mówi Weekend FM burmistrz Tucholi Tadeusz Kowalski.

Przypomnijmy, że Punkt szczepień powszechnych w Tucholi mieści się w Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Warszawskiej. Pracuje od poniedziałku do Piątku, od 8.00 do 18.00.

W tucholskim punkcie szczepień powszechnych można zaszczepić się z marszu, bez konieczności rejestracji

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno