
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoKoszt przebudowy to 1 mln złotych.
Kończy się budowa ulicy Kościelnej w Kosobudach, w gminie Brusy. To jeden z ważniejszych traktów w tej miejscowości, który przed modernizacją utwardzony był tylko tłuczniem.
"Po zakończeniu inwestycji miejsce to bardzo się zmieni", mówi Weekend FM burmistrz Brus Witold Ossowski:
- Droga ta jest bardzo ważna, bo właściwie to jest bardzo stara droga, która jest w obrębie kościoła. Zmieni miejscowość swój wizerunek na pewno w tej części. Inwestycja ta będzie zakończona w połowie tego roku, a więc już na okres letni będzie oddana do użytku.
Witold Ossowski
Budowa ulicy Kościelnej w Kosobudach będzie kosztować około 1 miliona złotych. Połowa tej kwoty to dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych.

Słuchaj w: