
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoZdalnie będzie obradować dwójka wnioskujących o to radnych.
Sesja rady Miejskiej w Tucholi odbędzie się jutro (26.02) w trybie hybrydowym. Na ostatnim posiedzeniu w styczniu domagało się tego dwoje radnych: Karolina Redlarska i Dariusz Karnowski. I to oni zasiądą jutro nie w sali obrad tucholskiego ratusza, ale przed monitorami swoich komputerów.
- Na telebimie będziemy widzieć tych dwóch radnych. Cała sesja będzie jakby normalnie wyglądała, tylko przy głosowaniu, gdzie proszę o podniesienie ręki na naciśnięcie przycisku, to po tym procesie, gdzie wszyscy radni się wypowiedzą, zwrócę się do tych z telebimu i oni głosem powiedzą "za", "przeciw" lub "wstrzymałem się" i pracownik techniczny za nich na panelu nadusi odpowiedni przycisk.
Krzysztof Joppek
Mówi Weekend FM przewodniczący Rady Miejskiej w Tucholi Krzysztof Joppek. A jutrzejsza sesja rozpocznie się tradycyjnie o godz. 9.00.

Słuchaj w: