
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoWszystko po to, żeby mecz Pucharu Polski z Cracovią został rozegrany w Chojnicach.
"Odśnieżamy na Cracovię" - pod takim hasłem Chojniczanka organizuje jutro (19.02) akcję odśnieżania płyty boiska na Stadionie Miejskim. Wszystko po to, żeby chojnicki drugoligowiec mógł rozegrać u siebie mecz ćwierćfinałowy Pucharu Polski przeciwko obrońcy trofeum, ekstraklasowej Cracovii Kraków. Czasu jest niewiele, bo termin meczu został wyznaczony na 3 marca na 17.30, a klub z Krakowa i PZPN nie zgodziły się na jego przełożenie na późniejszy termin:
- Prosimy całą społeczność chojnicką, wszystkich kibiców, którzy mają czas, siłę, łopatę i jakąś taczkę, ażeby jutro stawić się o 9:00 na stadionie, żebyśmy pokazali naszą jedność i żebyśmy pomogli w odśnieżeniu boiska, bo tylko ściągnięcie tej warstwy śniegu w tej chwili może dać nam gwarancję, że zagramy w Chojnicach ten mecz, a pogoda będzie nam dopisywać najprawdopodobniej, ale musimy ściągnąć tę warstwę śniegu.
Jarosław Klauzo
Mówi Weekend FM prezes Chojniczanki Jarosław Klauzo.
Początek akcji jutro (19.02) o 9.00 na stadionie przy Mickiewicza 12 w Chojnicach. Chojnicki klub zapewnia uczestnikom ciepłe napoje i posiłek. Jeśli boiska nie uda się przygotować na czas, powtórzy się sytuacja z rywalizacji z Zagłębiem Lubin. Chojniczanka miała być jego gospodarzem, ale mecz został przeniesiony do Lubina. Teraz klub chce tego uniknąć, bo gra na własnym stadionie zwiększy szanse Chojniczanki na wywalczenie historycznego awansu do półfinału Pucharu Polski.

Słuchaj w: