W Weekend FM zaglądamy do Bytowa, gdzie znajdziemy ulicę, która mimo intensywnych opadów śniegu zawsze jest idealnie odśnieżona. To dlatego, że mieszka przy niej człowiek, któremu pomoc innym sprawia przyjemność. Pan Grzegorz, mimo że nie świadczy usług odśnieżania dla miasta, o ulicę, przy której mieszka, dba jak o własne podwórko:
- Zima zaskoczyła drogowców całkowicie, drogi zasypane w Bytowie, ale są ulice w Bytowie, gdzie można poruszać się normalnie i to nie z powodu wygranego przetargu, ale z dobrego serca. Sprawia to przyjemność?
- Oczywiście. Jak się patrzy na to, co się dzieje na drodze, to musi sprawiać przyjemność. Sąsiadom trzeba pomóc.
- Jest taka ulica w Bytowie, która jest odśnieżona można powiedzieć idealnie. Skąd w ogóle taki pomysł, żeby pomagać?
- Ponoć dobra karma powraca, tak mi się wydaje. Mam nadzieję, że to kiedyś zaprocentuje.
Z panem Grzegorzem rozmawiał bytowski reporter Weekend FM Marcin Pacyno.
Zobacz wideo:


















