
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoSalon prowadziła 20-letnia kobieta.
Salon z grami hazardowymi zlikwidowali funkcjonariusze Kujawsko - Pomorskiego Urzędu Celno - Skarbowego. O szczegółach z Sępólna Krajeńskiego Maciej Bór.
- Jak informuje Krajowa Administracja Skarbowa, sępoleński salon był już od jakiegoś czasu pod obserwacją mundurowych ze skarbówki. Lokal na terenie Sępólna posiadał zabezpieczenia utrudniające dostanie się do wewnątrz, takie jak zewnętrzny monitoring i elektrozamek z funkcją selekcji klientów, a w środku funkcjonariusze zabezpieczyli między innymi 4 komputery, router, rejestrator cyfrowy i gotówkę na wypłaty wygranych. W sprawie przesłuchano już 20-letnią kobietę prowadzącą salon i sześciu klientów, a oprócz kary grzywny lub więzienia 20-latce grozi kara finansowa nawet do 100 tysięcy złotych od każdego komputera.
relacja

Słuchaj w: