Przywłaszczyli samochód warty 200 tys. złotych? Mężczyzn zatrzymała policja

Kara pozbawienia wolności do 5 lat grozi trzem mężczyznom w wieku 33, 35 i 37 lat.

Przywłaszczyli samochód warty 200 tys. złotych? Mężczyzn zatrzymała policja
fot. ppm

Wszyscy podejrzani są o przywłaszczenie audi wartego ponad 200 tysięcy złotych. Mężczyźni zostali zatrzymani przez policjantów krótko po tym, jak mundurowi otrzymali informację o możliwości rozbierania tego samochodu:

- Informacja dotyczyła samochodu osobowego marki Audi wartego ponad 200 tys. złotych. Policjanci natychmiast zaczęli pracować nad tą sprawą i pojechali we wskazane miejsce. W okolicach Czarnej Dąbrówki policjanci zauważyli wskazany pojazd oraz 3 mężczyzn. Jeden zaczął uciekać samochodem, a dwóch pieszo. Mężczyźni zostali zatrzymani po krótkim pościgu. 33-latek, 35-latek i 37-latek zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.

Damian Chamier Gliszczyński

Mówi Damian Chamier Gliszczyński z bytowskiej policji.

Zebrane przez policjantów materiały dały podstawy do przedstawienia mężczyznom zarzutów przywłaszczenia mienia znacznej wartości. Sąd przychylił się wniosku policjantów i prokuratora i zastosował wobec trzech mężczyzn areszt tymczasowy.

Przywłaszczyli samochód warty 200 tys. złotych? Mężczyzn zatrzymała policja

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno