
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoBędzie to ostatni mecz z publicznością w II lidze, przynajmniej na jakiś czas.
Na wyjazdach udało się wygrać tylko jeden z czterech meczów, ale u siebie Chojniczanka ma komplet czterech zwycięstw. I o podtrzymanie tej passy podopieczni Adama Noconia zagrają dziś (16.10) z KKS-em Kalisz - beniaminkiem II ligi, który ma o cztery punkty mniej.
Ponieważ powiat chojnicki zostanie włączony do czerwonej strefy od północy. Dzisiejsze spotkanie będą mogli jeszcze obejrzeć kibice. Stadion może się wypełnić maksymalnie w 25 procentach.
Zawodnicy lubią jak jest dwunastu zawodników na trybunach, na boisku, jak są kibice. Zawodnikowi się lepiej prezentuje, czy tam lepiej się czuje na boisku. Będziemy znowu grali przy pustych trybunach, on i wiadomo. Tp jest taka otoczka powiedzmy pusta, bo tylko się echo niesie od zawodników. Będzie tego na pewno brakowało, ale my po prostu musimy robić swoje. Trzeba dać z siebie 100, 110%, żeby wygrać mecz.
Marcin Grolik
Mówi Weekend FM obrońca "Chojny" Marcin Grolik, który dziś (16.10) po 16.00 będzie gościem "Sportowego Weekendu" w Weekend FM.
Mecz Chojniczanki z KKS-em Kalisz rozpocznie się o 19.30. Na antenie Weekend FM będziecie mogli wysłuchać relacji na żywo z tego spotkania. Ze stadionu przy Mickiewicza 12 w Chojnicach będzie nadawał nasz reporter Wojciech Piepiorka.
Słuchaj w: