
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoPowiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Chojnicach, Chojnickie Centrum Kultury i Dyskusyjny Klub Filmowy „Cisza” zapraszają na 22. Chojnickie Filmobranie.
Tegoroczna edycja „Filmobrania” zacznie się już w czwartek (08.10) koncertem muzyki filmowej „My heart will go on”, a od piątku (09.10) do niedzieli (11.10) odbywać się będą filmowe pokazy.
Chojnickie święto dla filmowych koneserów przygotowują jak zawsze DKF "Cisza" oraz Chojnickim Centrum Kultury. W tym roku dołączyło jednak do nich także Chojnickie Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie.
„Myślę, że jest w czym wybierać, jest 9 bardzo interesujących tytułów, przed każdym filmem będą prelekcje znakomitych filmoznawców”. „Chcemy pokazać filmowe oblicza przemocy, jest bardzo ważne aby uzmysławiać ludziom kiedy już jest przemoc, żeby jej unikać” - mówią Łukasz Sajnaj z Chojnickiego Centrum Kultury i Andrzej Gąsiorowski, dyrektor Chojnickiego Centrum Pomocy Rodzinie – goście popołudniowej audycji Weekend FM.
rozmowa z gośćmi
Z gośćmi Weekend FM rozmawiała Ewa Czyż.

Słuchaj w: