
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoTucholski ratusz zapowiada szybkie rozstrzygnięcie.
Sześciu wykonawców chce remontować drogę Lęgbąd - Łosiny w gminie Tuchola. W ubiegłym tygodniu w ratuszu otwarto ich oferty, a już w tym, prawdopodobnie, nastąpi rozstrzygnięcie.
- Najtańsza oferta mieści się w środkach, które zamierzaliśmy przeznaczyć i myślę, że po sprawdzeniu formalno-prawnym, merytorycznym ofert rozstrzygniemy ten przetarg w najbliższych dniach, żeby dążyć do jak najszybszego podpisania z wykonawcą umowy. To jest - przypomnę - odcinek ponad 1 km drogi do Łosin.
Tadeusz Kowalski
Mówi Weekend FM burmistrz Tucholi Tadeusz Kowalski.
Najtańsza oferta opiewa na niecałe 530 tys. zł. Inwestycja ma być gotowa do końca listopada. Będzie sfinansowana ze środków tzw. tarczy antykryzysowej dla samorządów.
Słuchaj w: