
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoOrganizacją uroczystości zajmują się sołectwa.
Władze i mieszkańcy gminy Chojnice będą jutro (26.09.) świętować zakończenie trzech inwestycji w miejscowościach położonych wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 212.
Początek spotkania z tej okazji wyznaczono o godz. 12.00 w Nieżychowicach. Trzeba na nie przyjechać na rowerze, a na zakończenie można liczyć na grochówkę i drożdżówkę.
- Uroczystość ta ma być zorganizowana przez 3 rady sołeckie: Nieżychowice, Moszczenica, Doręgowice, czyli będzie to otwarcie 200 m odcinka drogi w Moszczenicy, otwarcie zrewitalizowanego parku w Nieżychowicach i symboliczne otwarcie ścieżki rowerowej na trasie Nieżychowice-Doręgowice.
Zbigniew Szczepański
Mówi Weekend FM wójt gminy Chojnice Zbigniew Szczepański.

Słuchaj w: