Mieszkańcy Lutówka w gminie Sępólno Krajeńskie sami wyremontowali sobie plażę

Powstał pomost, są ławostoły, wiata, jest toaleta.

Mieszkańcy Lutówka w gminie Sępólno Krajeńskie sami wyremontowali sobie plażę

Mieszkańcy Lutówka w gminie Sępólno Krajeńskie sami wyremontowali sobie plażę. Wszystko kosztowało około 90 tysięcy złotych. Część pieniędzy pochodziła od gminy Sępólno i sponsorów, ale 30 tysięcy wyłożyli mieszkańcy wsi:

Z roku na rok plaża jest coraz piękniejsza. Jest to głównie zasługa mieszkańców Lutówka, którzy pomagają aby to miejsce wyglądało coraz ładniej, i pełniło swoja funkcję. Również sponsorzy poprzez dofinansowanie pomagają nam ulepszyć to miejsce. Powstał pomost, są ławostoły, wiata, jest toaleta.

Mateusz Oelberg

Mówi Weekend FM radny Rady Miejskiej Sępólna i jednocześnie członek stowarzyszenia "Młodzi dla Lutówka" Mateusz Oelberg.

Na plaży ma jeszcze pojawić się nowy piasek i przebieralnia.

Mieszkańcy Lutówka w gminie Sępólno Krajeńskie sami wyremontowali sobie plażę

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno