Od całej trójki pobrano próbki do badań na obecność koronawirusa.
- Mężczyzna przebywa na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej. Kobiety trafiły na oddział obserwacyjno - zakaźny - informuje rzecznik kościerskiego szpitala Agnieszka Marcińska. Jak się dowiedziało radio Weekend FM, znany jest już wynik dwóch kobiet. U 63 - i 24 - latki nie zdiagnozowano koronawirusa. Wynik był negatywny. Kobiety opuściły już szpital. Lekarze czekają jeszcze na wynik mężczyzny, który przebywa na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej.















