Wynik pacjenta trafił już do bytowskiej lecznicy i jest negatywny - mówi Weekend FM prezes szpitala Beata Hinc:
- Pacjent, u którego pobraliśmy ostatni wynik czuje się dobrze, wynik okazał się ujemny. Był to już któryś z kolei test, który wysłaliśmy do badania. Musimy się do tego przyzwyczaić i takie rzeczy po prostu w szpitalach się dzieją. Po to pacjent trafia do szpitala, żeby go zbadać.
Do tej pory wyniki testów wszystkich pacjentów bytowskiego szpitala, u których istniało podejrzenia zarażenia wirusem COVID, były negatywne.















